Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Настінний корок Corkart

Кожен власник будинку або квартири прагне зробити своє житло затишним і безпечним. Настінний корок Corkart підходить для обробки вертикальних поверхонь будинку і в офісі. Настінні плитки з натуральної пробки прості в монтажі і мають привабливий зовнішній вигляд. Коркові панелі для стін — оригінальна альтернатива нудним шпалер або фарбування.

 

Переваги настінного пробки Corkart

Коркові стінові панелі Corkart виготовляються в Португалії з кори коркового дерева. Натуральний склад дозволяє використовувати матеріал для оздоблення приміщень практично будь-якого призначення. До переваг настінних панелей дизайнери відносять:

  • високу пористість, яка перешкоджає накопиченню вологи, а значить і розмноження патогенних мікроорганізмів;

  • різноманітність малюнків і відтінків, які легко підібрати до будь-якого інтер'єру;

  • стійкість до хімічних речовин;

  • ізоляційні властивості, які перешкоджають всмоктуванню газів і запахів;

  • додаткову шумо та теплоізоляцію приміщення;

  • відсутність електростатичних властивостей, що мінімізує накопичення пилу;

  • високу ступінь вогнетривкості.

Коркові панелі для стін можуть бути встановлені в кімнатах будь-яких габаритів з мінімальними витратами.

 

Особливості догляду за настінними корковими панелями

Незважаючи на те, що стіни піддаються меншому впливу порівняно з підлогою, вони все одно потребують догляду.

Зменшити рівень зносу коркової панелі можна за допомогою нанесення захисного покриття. Для цього застосовують віск, олію, масло-віск або лак. Після такої процедури настінне покриття не вбирає вологу і запахи, що дозволяє використовувати його навіть на кухні та у ванній кімнаті. Надалі для догляду за настінного коркової панеллю не потрібні спеціальні засоби, досить видаляти забруднення за допомогою вологої дрантя.

Предотвратить повреждения под воздействием механической силы также возможно при помощи защитного покрытия, достаточно его только время от времени обновлять. 

Если стена, на которой смонтированы настенные панели, попадает под прямые солнечные лучи, стоит установить жалюзи или подобную защиту. Этот шаг поможет сохранить изначальный цвет на долгое время. 

В комнатах, где установлена система теплый пол, панели меняют размер под воздействием влаги и температуры в меньшей степени. 

Замовити настінні коркові панелі Corkart можна на нашому сайті. Якість продукції підтверджено наявністю сертифіката від німецького інституту стандартизації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner