Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Вінілові підлоги Corkart

Вінілові підлоги в Україні є одним з тих підлогових покриттів, популярність якого з кожним роком стає все вище. Вініловий ламінат Corkart зарекомендував себе як підлога з високими експлуатаційними характеристиками і відмінними дизайнерськими рішеннями. На високому рівні дотримуються екологічність покриття. Перед запуском у виробництво підлогу проходить сертифікацію в німецьких лабораторіях.

Вініловий підлогу Corkart в основному виробляється в декорах з текстурою під дерево. Можуть бути й інші варіанти, наприклад, під камінь.

 

1 2

Знайти ідеальне покриття для підлоги їдальні, кухні, офісу, ванної кімнати або спальні досить складно. Підлоги Corkart — просте і надійне рішення. Вологостійкий  гнучкий вініловий ламінат для кухні, ванної та інших приміщень дозволяє забезпечити безпеку навіть при підвищенні вологості. Вінілові підлоги в Україні — економія енергоресурсів та забезпечення теплозахисту будинку. 

 

Гнучкий ламінат для кухні, ванної: особливості

Для монтажу теплої підлоги використовують вініловий ламінат. За способом кріплення він може бути замковим або клейових. Популярність такого виду підлогового покриття забезпечена рядом переваг:

  • зносостійкістю   гнучкий вініловий ламінат для ванної, кухні має верхній поліуретановий шар, що забезпечує тривалий термін служби продукції;
  • ударостійкість — при падінні важких предметів на поверхні підлоги залишаються незначні пошкодження;
  • простотою монтажу — незалежно від способу кріплення для складання гнучкого ламінату не потрібно використовувати спеціальні інструменти;
  • різноманітністю дизайнів і кольорів, що дозволяє вибрати потрібний варіант для тієї або іншої кімнати;
  • низьким ступенем теплопровідності, що дозволяє суттєво економити енергоресурси.

Вінілові підлоги Corkart для підлоги виробляються в Португалії з дотриманням всіх технологічних норм і екологічних вимог ЄС.

 

Якісна вінілова плитка для підлоги в Україні

Призначення вінілового ламінату — захист та підлоги від пошкодження. Існує 3 типи покриттів:

  • побутові;
  • комерційні;
  • особливого призначення.

Вінілові підлоги в Україні використовуються у житлових приміщеннях для ванної, кухні, інших кімнат і підходять для фінального покриття теплої підлоги. Середній період експлуатації від 5 років.

Комерційний вініловий ламінат для підлоги розрахований для укладання в зоні високої прохідності. Стандартний термін використання — не менше 8 років. 

Данное покрытие специального назначения применяется в зонах повышенных нагрузок. Верхний слой такого покрытия содержит минеральные составляющие, которые позволяют увеличить прочность и установить минимальный срок использования от 10 лет. 

Влагоустойчивость ламината позволяет применять его в ванных комнатах и помещениях с повышенным уровнем влажности.

Ми пропонуємо широкий вибір клейових і замкових покриттів Corkart в Україні для кухні, ванної та інших кімнат. Висока якість підтверджується наявністю сертифіката німецького інституту стандартизації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner