Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Замкові вінілові підлоги Corkart

Основою дошки замкового вінілу для підлоги є HDF плита з замком по периметру. Поверх плити наклеєний шар вінілу з декором і захисним шаром поліуретану, знизу плити приклеєний шар пробки.

Вінілові покриття з замковим з'єднанням для підлоги

Переваги замкового вінілу CORKART:

 • Зносостійкість. Лицьовий шар вінілової дошки для підлоги покритий захисним шаром поліуретану, який відомий своєю високою стійкістю до механічних навантажень.
 • Ударостійкість. За результатами тесту на ударостійкість серед вінілу, ламінату, паркетної дошки, шпонированной дошки, вініловий підлогу Corkart показав найкращий результат. Вм'ятина після сильного удару важким предметом на вініловій дошці виявилася незначна порівняно з іншими перерахованими конкурентами.
 • Не потрібна підкладка. На нижню частину дошки приклеєний шар пробки, який виконають функцію підкладки.
 • Низька теплопровідність. У замкового вінілу це якість яскраво виражено так як в його конструкцію включені HDF плита і пробкова підкладка. На такому покритті людині комфортно знаходиться, як у взутті, так і босоніж.
 • Простота у догляді. За вініловим підлогою легко доглядати, досить проводити прибирання добре вичавленою ганчіркою.
 • Вінілові покриття з замковим з'єднанням відповідають стандартам вогнестійкості Європейського союзу EN 131501. Вогнестійкість Bfl - важко займистий ; Задимлення S1 - димоутворення незначне.
 • Замковий вініл Corkart відповідає Європейським стандартам екологічності EN 71. Не токсичний, відсутні фталати і летючі органічні речовини.
 • У виробництві замкового вінілу Corkart для підлоги використовується HDF плита високої якості класу E1. Це забезпечує чудові механічні характеристики, а також відсутності в ній шкідливих речовин, зокрема формальдегіду.

Теплі підлоги — комфорт та зручність у власному будинку. Для їх монтажу необхідно вибрати якісне покриття. Вінілові покриття з замковим з'єднанням Corkart забезпечують надійну теплоізоляцію. Замковий вініл простий в укладанні і монтажі, не вимагає спеціального догляду. Замкова вінілова плитка для підлоги в Україні випускається в різних дизайнах, що спрощує процес підбору покриття для певного інтер'єру. 

 

Замкові вінілові підлоги Corkart в Україні

По структурі замкова вінілова плитка для підлоги від Corkart являє собою плиту HDF з замком по периметру. Верхній шар — поліуретан з декоративним зображенням і захисним покриттям, нижній — пробка. 

Така будова дозволяє продукції володіти рядом переваг, які цінуються користувачами, дизайнерами та іншими професіоналами. До них відносять:

 • зносостійкість — поліуретанове покриття з замковим з'єднанням забезпечує надійну стійкість перед механічними пошкодженнями;
 • ударостійкість — удар самим важким предметом залишить на покритті лише незначну вм'ятину;
 • відсутність підкладки при укладанні, яку успішно замінює нижній корковий шар;
 • низьку ступінь теплопровідності — оптимальний варіант для теплих підлог, так як дозволяє мінімізувати тепловтрати;
 • простоту в догляді — будь-які забруднення видаляють за допомогою вологої дрантя.

Вінілова плитка для підлоги з замковим з'єднанням Corkart виробляється в Португалії. При виготовленні дотримуються всі норми вогнестійкості, задимленості, і екологічності, які висуває Європейський Союз. Висока якість підтверджено сертифікатом німецького інституту стандартизації. 

 

Особливості вінілових підлоги з замковим з'єднанням

Вінілова плитка для підлоги з замковим з'єднанням в Україні користується більшою популярністю, ніж самоклеїться покриття. Основний плюс — є можливість багаторазово розібрати і знову зібрати без пошкодження плит. 

Монтаж вінілового підлоги з замковим з'єднанням вимагає використання спеціальних інструментів. Достатньо мати рулетку, ножівку, електродриль та інші дрібниці, які є в арсеналі кожного чоловіка.   

Замковые виниловые полы изготавливают методом горячего прессования, что уменьшает степень пористости материала. 

На нашем сайте можно заказать замковые виниловые полы в Украине, представлен большой ассортимент выбора, среди которого без особого труда можно подобрать вариант для спальной, кабинета, столовой или другого жилого помещения.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner