Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Замкові пробкові підлоги Corkart

Підлогова замкова пробка Corkart для дому за своєю конструкцією нагадує ламінат або паркетну дошку. Несучу основу дошки складає HDF плита, в якій по периметру нарізаний замок. Це дозволяє укладати таку підлогу плаваючим способом, тобто замковим з'єднанням без приклеювання дошки до основи. Така пробка з замковим з'єднанням в Україні постачається від виробника вже покрита в три шари еластичним лаком на водній основі. Є декори як з безбарвним лаком, зберегли натуральний колір пробки так і з тонованим лаком в світлі або темні кольори.

На відміну від клейовий пробки такий процес укладання виробляється набагато швидше.

 

Підлогова пробка з замковим з'єднанням для будинку

Переваги замковий пробкова підлога для будинку:

 • Дуже низька теплопровідність. Це означає, що на пробковому підлозі буде комфортно перебувати босоніж в будь-який час року.
 • Гнучкість і зносостійкість. Матеріал має властивості відновлювати свою форму після механічного тиску. Завдяки цій властивості по пробці приємно ходити, вона трохи пружинить під впливом кроків і створює відчуття комфорту. Скляний або керамічний посуд при падінні на підлогу в більшості випадків залишиться цілою.
 • Підлогова пробка з замковим з'єднанням має високі антистатичні властивості.
 • Не потрібно купувати підкладку. На тильній стороні дошки замкового вінілу приклеєний шар пробки, який виконує роль підкладки.
 • Підлогова замкова пробка Corkart відповідає стандартам вогнестійкості Європейського союзу EN 13501-1. Вогнестійкість Сfl - важко займистий ; Задимлення S1 - димоутворення незначне.
 • У виробництві замкового коркової підлоги Corkart використовується HDF плита високої якості класу E1. Це забезпечує чудові механічні характеристики, а також відсутності в ній шкідливих речовин, зокрема формальдегіду. EN 717-1/2

Замовляйте пробкова підлога з замковим з'єднанням в Україні по самій вигідною ціною.

В будинках, офісах та інших приміщеннях використовують замкові пробкові підлоги Corkart. Їх особливість полягає в екологічності та надійності матеріалу, з якого вони виготовляються. Візуально  замковий пробкова підлога в Україні дуже схожий на ламінат, однак є більш виграшним варіантом за всіма параметрами. Завдяки такій формі і кріпленням, процес установки не займає багато часу і мінімізує використання токсичної клейової основи. 

 

Замковий пробкова підлога в Україні

Пробкова підлога з замковим з'єднанням в Україні вибирають велику кількість споживачів. Серед явних позитивних якостей цього покриття є:

 • низький рівень провідності тепла, а значить босоніж по ньому можна ходити в будь-яку погоду і при будь-якій температурі, 
 • можливість використання в якості фінішного покриття для теплої підлоги;
 • гнучкість — матеріал може швидко відновлюватися після механічного впливу;
 • зносостійкість;
 • відсутність додаткової підкладки, так як є окремий шар;
 • замковий пробкова підлога для будинку вогнестійкий і важкозаймистий;
 • використання HDF плити високої якості при виробництві;
 • підлогова замкова пробка Corkart екологічна чистота, у неї відсутні шкідливі речовини.

На практиці підлогова замкова пробка для дому в Україні не вимагає особливих умов догляду, проявляє міцність і надійність.

 

Підлогова замкова пробка Corkart для дому

Для укладання коркового підлоги з замковим з'єднанням для дому не потрібні спеціальні інструменти, досить мати хоч якийсь досвід.

Майстра виділяють три типи укладання підлоги з пробки: 

 • корковий ламінат стелять також, як і звичайний — деякі інструменти або замінюють, або використовують більш обережно, щоб не пошкодити покриття; 
 • без кріплень, так званий плаваючий пол;
 • на клей — підходить як для коркової підлоги з замковим з'єднанням, так і для інших. 

Відзначимо, що експерти радять стелити пробкова підлога тільки в теплу пору року. Так перепади температур не будуть становити більше 7 градусів, а значить він добре ляже і не деформується. Також рекомендовано, щоб вологість повітря в приміщенні під підлога була не більше 60%. Якщо вологість стартує від 75%, то установка вже не вийде.

На сайті представлений повний асортимент коркової підлоги Corkart для дому. Підбирайте відповідний колір і замовляйте замковий пробкова підлога в Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner