Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Про нас

Компанія CORKART є приватним сімейним підприємством, заснованим в 1987 році. Виробництво і офіс компанії розташовані в р. Вендаш-Новаш, в самому серці португальських лісів коркового дуба, приблизно в 1 годині їзди на південь від Лісабона.

Територія виробництва CORKART займає близько 20 000 квадратних метрів критих приміщень, де працюють понад 150 осіб. Сучасне виробниче обладнання, чудовий дизайн, штат висококваліфікованих і досвідчених співробітників - це лише кілька з багатьох переваг роботи з CORKART.

Продукція «CORKART» є відомою своєю високою якістю, як на європейському, так і на світовому ринку підлогових покриттів. Вінілові і пробкові підлоги імпортуються виробником в багато країн світу на різні континенти

Ось, що говорить засновник і генеральний директор компанії CORKART – Хосе Коррейя Невес:

«Я повинен почати з самого початку, з самого дитинства ...

Я чув, як мій батько говорив про пробці кожен день, живлячи нескінченне цікавість маленького хлопчика про це дивовижному, природному і чудовому продукті ... Це були дуже вражаючі уроки від людини, який завжди працював з пробкою і який любив пробку!

Чоловік, який знав про пробку стільки, як мало хто міг знати. Я досі пам'ятаю ті ранні ранку, коли я приєднався до нього, щоб побачити урожай пробки з дерева. Так само як я пам'ятаю дні, проведені з моїми друзями, які грають на купах пробки з нашими іграшками з пробки.

Пізніше, через багато років, у середині 80-х, у мене була можливість здійснити свою мрію і застосувати всі уроки, які я отримав про пробці. Я почав виробництво коркових покриттів на основі дуже простих, але надзвичайно суворих правил: якість, інновації та чесні відносини.

Сьогодні, через понад 20 років, менталітет залишається колишнім, і хоча ці роки показують мені, що не всі люди думають однаково, я пишаюся тим, що мої діти вирішили приєднатися до мене в компанії. Вони поділяють зі мною те ж бачення і ті ж принципи, які я поділяв зі своїм батьком!»

 

Пройшовши шлях у кілька десятиліть, компанія CORKART залишається вірна своїм цінностям і принципам

Місія CORKART - забезпечити якісний продукт, що оберігає навколишнє середовище і демонструє у всьому світі унікальні характеристики пробки. CORKART завжди домагається ідеальних екологічних характеристик своєї продукції, ретельно вибираючи постачальників і партнерів, доносячи до своїх клієнтів продукт найвищої якості.

                                                                                                                                                      ***

Наша Компанія ТОВ « ПРЕМІУМ КОРК » є ексклюзивним імпортером підлогових покриттів торгової марки «CORKART» (Португалія) на території України. Здійснюємо прямі поставки товару «CORKART» із заводу в Португалії на свій склад р. в Київ.

В асортимент входять коркові і вінілові підлоги преміум класу.

Ми займаємося роздрібними і оптовими продажами даної продукції.

  • Запрошуємо до співпраці архітекторів, дизайнерів, виконробів.

Інформація про компанію

Назва:
"ПРЕМІУМ КОРК" ТОВ
Тип компанії:
Торгова компанія, Дистриб'ютор / Реселер
Бренди:
CORKART
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
50°26'07.2"N 30°41'01.4"E
Контроль якості:
Зовнішній та внутрішній

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner