Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Причини скрипу підлогових покриттів

Причини скрипу підлогових покриттів

Скрип підлоги під ногами - явище досить неприємне, особливо якщо це стосується житлових приміщень. У денний час скрип менше звертає на себе увагу т. к. зливається з денним шумом. Але пізно ввечері, або вночі... коли хочеться пройти безшумно, нікого не розбудивши - ще те випробування для нервів.

Приходячи в салон підлогових покриттів, одним з критеріїв вибору статі є "...такий, щоб не скрипів". Однак, підлогові покриття офіційно не класифікуються на скрипучі і не скрипучі. В даному випадку потрібно обговорювати інші моменти, щоб уникнути поява такого роду незручностей.

Розглянемо детальніше звідки з'являється скрип, які цьому причини, чи можна його уникнути чи усунути.

По своїй суті скрип - це не що інше як тертя сусідніх елементів підлоги (сусідніх дощок) один про одного під впливом кроків. І, треба сказати, що це дефект а не норма, правильно покладений підлогу скрипіти не має. Причини появи скрипу можуть бути різні.

Якщо розглядати старий скрипучий паркет, який покладений 50 років тому в "хрущовках" - то до нього особливо претензій немає. Залишається тільки зрозуміти і пробачити, так як він укладений за старими технологіями, безпосередньо на стяжку, невідомо на який клей і таке інше. По закінченню стількох років мостини, отклеившись від стяжки, труться одна об одну під тиском кроків, видаючи гучний скрип.

Інша справа - якщо паркет заскрипів після нового ремонту, або навіть кілька років. Якщо таке сталося, то явно десь були відхилення від технології, де заощадили або проігнорували норми укладання. Причини можуть бути різні, ось деякі з них: крива стяжка / підстава; не дотримання норм вологості; неправильно підібраний паркетний клей; може скрипіти і сама нестійка конструкція, при укладанні паркету на лагах. При укладанні підлог плаваючим способом (в замок, без клею) особливу увагу слід приділяти рівності підстави і правильному підбору підкладки.

Потрібно відзначити, що легке "потріскування" плаваючої підлоги після укладання може спостерігатися деякий час, це нормально. Таким чином підлогу притирається і незабаром все буде в порядку.

Чи можна усунути скрип паркету..? З цього питання новини скоріше погані, ніж хороші. У мережі трапляються деякі поради в яких пропонують присипати шви тальком і добре затерти або через отвір запустити клей і притиснути вантажем зверху, і, нарешті, просто притиснути саморізом. Очевидно те, що це все тимчасові заходи і назавжди скрип вони не усунуть, про це пишуть і автори таких методик.

Який висновок можна зробити з викладеної інформації - старі занедбані випадки усунути не вийти, але абсолютно реально уникнути скрипу нового підлоги правильно підійшовши до процесу укладання. Сучасний ринок багатий безліччю прекрасних матеріалів, свої послуги по укладанню надають багато будівельних компаній і приватних майстрів, які мають великий досвід роботи з підлоговими покриттями і проводять укладання на високому професійному рівні. Користуйтеся послугами досвідчених і професійних майстрів і ймовірність виникнення скрипу в такому випадку буде виключена.

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner