Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Вінілові підлоги та їх місце на ринку підлогових покриттів.

Вінілові підлоги та їх місце на ринку підлогових покриттів.

Вініл, вініловий підлогу, вінілова плитка, кварц-вінілова плитка, підлога пвх/pvc, LVT ... Ці назви можна знайти дуже часто при пошуку підлогових покриттів в інтернеті. Назв багато, але загальна суть одна і та ж. З усього асортименту - цей вид наймолодший на ринку підлогових покриттів України.

Перші пробні поставки вінілових підлог на ринок України спостерігалися більше 10 років тому. Тоді товар не справив особливого враження. Як кажуть в народі " відвертий Китай- зовнішній вигляд примітивний і дешевий, запах різкий і неприємний. І навіть, незважаючи на свою досить низьку вартість не викликав великого інтересу споживача. Після цього було кілька років затишшя, і нічого цікавого в цьому сегменті не відбувалося. Але, незабаром, вінілові підлоги почали заявляти про себе з новою силою. І це вже був не той вініл , що кілька років тому. Перед споживачем постав продукт зовсім іншої, більш високої якості,в широкому асортименті привабливих декорів, з можливістю різного типу укладання. Виробництвом вінілових підлог розпочали займатися багато імениті європейські бренди підлогових покриттів, які побачили в цьому напрямі добру нішу для розвитку. Зараз вініловий підлогу став частиною асортименту кожного магазину підлогових покриттів на онлайн та офлайн майданчиках. З кожним роком нарощує обороти і викликає все більший інтерес серед споживачів.

Вінілові підлоги стали претендувати на той сегмент ринку підлогових покриттів, де довгий час спокійно правил ламінат. У більшості випадків, саме з ламінатом шукають порівняння потенційні покупці. У процесі адаптації вінілового підлоги на ринку було багато запитань, на які потрібно було знайти відповіді. Вони були пов'язані з перевагами, особливостями, технічними характеристиками, екологічністю продукції. Одні з популярних питань можна сформувати так : "... навіщо потрібен вініл якщо є ламінат? "; " .. а це що - лінолеум? "і т. п.

На сьогоднішній день, можна сказати, що все розпалося за своїм поличками і продавці з покупцями розуміють особливості і переваги цього підлоги, її місце.

Насправді, вініловий підлогу своєю появою вирішив деякі завдання клієнтів, які до цього не вирішувалися попереднім асортиментом підлогових покриттів. Наприклад таку: "Потрібен підлогу для офісу, щоб висока зносостійкість, зовнішній вигляд під паркетну дошку з фаскою, невибагливий у догляді, щоб не стукав при ходьбі і, щоб укласти на 150 метрів єдиним настилом без компенсаційних швів" При виборі підлогових покриттів під цю задачу маємо наступне: Ламінат не вкладається на великі площі без компенсаційного розриву. Паркетна дошка не досить хороша для укладання в офісі, її поверхня швидко зноситься в офісних умовах. Рулонний лінолеум навряд чи вирішить вимога за зовнішнім виглядом про "паркетну дошку з фаскою"

Рішення є! Це клейовий вініл, який вирішує всі пункти поставленої задачі.

 

Зараз на нашому ринку представлено досить багато виробників вінілу з великим ціновим діапазоном як високої якості так і сумнівного походження. При виборі підлоги рекомендуємо вивчити історію та репутацію виробника, ознайомиться з сертифікатами, не зайвим буде зайти на веб-сайт самого виробника. Там можна знайти багато цікавої інформації. Таким чином Ви будете впевнені, що купуєте підлоги перевіреної торгової марки, які відповідають технічним характеристикам та екологічним нормам.

Наша компанія "Преміум Корк" є імпортером підлогових покриттів з вінілу і пробки CORKART - полів преміум класу в своєму сегменті і за розумною ціною.

Виробництво CORKART було засновано більше 30 років тому в Португалії. Основний напрямок діяльності - це виробництво підлогових покриттів з кори коркового дерева , пізніше виник новий напрям - виробництво вінілових підлог VINYL Concept, в якому CORKART досяг високих результатів. В асортименті вінілових підлоги є більше 10-ти колекцій, які включають як клейовий так і замкової спосіб укладання, вініл в чистому вигляді, вініл в комбінації з пробкою. Ознайомитися зі складським асортиментом вінілу CORKART можна тут.

Дізнатися більше про особливості замкового і клейового вінілу можна дізнатися в статті, перейшовши за цим посиланням.

Купуючи підлогові CORKART ви гарантовано отримуєте сертифіковані підлоги високої якості зроблені в Європі.

Познайомитися з асортиментом і побачити товар у живу запрошуємо Вас до нас за адресами:

  • Офіс-склад, г. Київ вул. Зрошувальна, 15.
  • Шоу-рум "Підлоги Двері Фарби" г. Київ, просп Н. Бажана, 1-А

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner