Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Цікаві факти про пробці -1

Цікаві факти про пробці -1

Вже багато століть люди використовують корковий дуб в різних галузях. Причиною цього є унікальні властивості кори дерева. Про них ми розповідали у статті " Унікальні властивості пробки... "

Зараз пропонуємо ознайомитися з цікавими фактами про це рослині, які відрізняють його від інших.

1. Корковий дуб - це вічнозелене листяне і теплолюбна рослина. Може досягати у висоту до 20 м. Діаметр стовбура до 1 м. Природний ареал зростання - країни Середземномор'я. Велика частина знаходиться на Піренейському півострові в Португалії та Іспанії. У меншій мірі в Італії, Франції, а також у прибережній смузі північної Африки - в Марокко ,Алжирі та Тунісі. Провідне місце за світовим обсягами виробництва пробки і коркових виробів займає Португалія.

2. У минулому столітті радянська влада зайнялися насадженням коркового дуба на чорноморському узбережжі, з метою самостійного видобутку кори. До великих промислових масштабів проект не піднявся, але насадження залишилися.

3. Срок жизни пробковых дубов 150-200 лет. Первый раз кору снимают, когда дереву исполняется 25 лет. Кору из первого урожая называют Vyrgin cork. Она не очень хорошего качества, поэтому на винные пробки её не используют. Она уходит на другие цели. В дальнейшем кору снимают каждые 9 лет. Сбор коры происходит вручную с мая по сентябрь. В работе, как и много лет назад, используют специальные топоры.

Пробковый дуб:

4. Сама древесина пробкового дуба особой ценности не представляет. При сушке трескается, коробится, как материал - не пригодна. Используют как горючий материал.

5. Спочатку пробкова кора надходить на виготовлення закупорювальних пробок для пляшок, а вже далі те, що залишилося після витяг пробок поступає на обробку в інші галузі

6. Кора пробки володіє відмінними властивостями, що дає чимало переваг серед будівельних матеріалів.Це один з найлегших твердих природних матеріалів. Вона екологічно чиста. При цьому вогні і водостійка, має високу ступінь шумоізоляції і термоізоляції. Що це дає на практиці - описано в нашій статті "переваги коркової підлоги"

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner