Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Можна укласти вініловий або пробкова підлога самому?

Можна укласти вініловий або пробкова підлога самому?

Таким питанням досить часто задаються деякі клієнти.

Враховуючи те, що товар зовсім не дешевий, весь час хочеться відмовити людей від цієї затії і порадити співпраця з профільними фахівцями. Вони працюють, дотримуючись технології , мають досвід в укладанні підлогових покриттів , спеціальний дорогий інструмент. Там буде і гарантія на укладку, можливість сервісного обслуговування, зберігається гарантія від виробника товару. А гарантія від виробника працює тільки при дотриманні технологій укладання. В разі виникнення якоїсь неприємної ситуації щодо того, як лежить підлогу, при якій виявиться порушення технологій укладання - гарантія не буде вважатися дійсною.

Якщо вище написана інформація все ж не відбиває бажання помастерить самостійно, то потрібно розібрати ряд важливих моментів і як слід підготуватися до процесу укладання, щоб не зробити грубих і дорогих помилок.

У даній статті ми розглядаємо товар у контексті асортименту нашої компанії, тому перше, що потрібно визначити - клейова пробка і клейовий вініл укладаються тільки професійними укладальниками. Варіант самостійного укладання не розглядається.

Для укладання самостійно монтажу в область нашого інтересу потрапляють ламінат, замкова пробка, замкової вініл.

Для початку перед укладанням потрібно переконатися, що стяжка підготовлена згідно існуючих норм. Вона повинна бути: 1) суха 2) рівна 3) щільна

  1. Вологість стяжки повинна складати 2-2,5% Якщо укласти підлогу на сиру стяжку то волога, яка буде проходити через підлогове покриття зашкодить його. Це може виразитися у вигляді здуття дощок.
  2. Допустима норма перепаду підстави - 2 мм на 2 м. погонних. При такому показнику підлога буде лежати максимально монолітно безшумно не просідаючи. Якщо проігнорувати цей момент і залишити перепади побільше - це виразиться в просіданні дощок при ходьбі, можливий скрип. В щілини буде потрапляти волога і пил а надалі почнуть розходитися торці.
  3. Стяжка повинна бути щільна, без пустот і відшарування. Візуально цього не видно, але можна визначити за допомогою простукування поверхні Якщо це не усунути, то з часом це може перейти в просідання стяжки порушення рівня настилу.

Щоб уникнути перерахованих вище неприємностей - дотримуємося норм по підготовці стяжки.

Припустимо, що підстава підготовлено якісно, прибрано начисто пилососом і готове до укладання. Підлогові покриття пролежали кілька днів на об'єкті в упаковках і повністю акліматизувалися. Можна приступати до укладання.

Насамперед потрібно підготувати необхідні інструменти: електролобзик, молоток, вимірювальний інструмент, олівець, набір для укладання ламінату ( він включає розпірні клини, добивной брусок, металеву скобу) Такі набори продаються в будівельних гіпермаркетах і в інтернеті.

Основні моменти, які варто врахувати перед початком і під час робіт.

1. Напрямок укладання. У більшості випадків використовую тип прямий укладання, це коли дошки розташовані паралельно стін. Іноді укладають по діагоналі - їх кута в кут. У приміщеннях правильної форми завжди використовують пряму укладання ( поодинокі винятки звичайно трапляються). Потреба в діагональному укладанні виникає в наслідок нестандартної геометрії кімнат, специфічному розташуванні вікон і т. п. При діагональному розташуванні витрата на підрізання буде дещо більше, ніж при прямому.

Напрямок укладання завжди має орієнтуватися на джерело денного світла щодо входу в кімнату - на вікно, щоб напрямок падіння світла і напрямок укладання було паралельним або близьким до цього.

2.Розрахувати ширину останньої дошки. Якщо почати укладання з цілої ширини дошки може трапитися таке, що закінчуючи монтаж і дійшовши до протилежної стінки залишиться вузька смужка, яка плінтусом і не перекриється, і як самостійний фрагмент підлоги теж не годиться в силу своєї неповноцінності. Щоб цього уникнути, перед початком монтажу потрібно взяти калькулятор і провести розрахунок при якому ширину кімнати розділити на ширину дошки. Якщо в залишку залишається смужка менше 5-ти сантиметрів , тоді починати укладання слід не з цілої дошки, а зробити розпуск дощок першого ряду, щоб у підсумку наприкінці у нас теж вийшов повноцінний ряд. Цей момент індивідуальний. Може бути таке, що перший ряд потрібно починати з більш вузького розпуску, щоб останній ряд вийшов на повну ширину дошки. Все залежить від того яка частина кімнати буде краще проглядатися і виходячи з цього приймати подібні рішення

3.Розміщення дощок відносно один одного в обов'язковому порядку має бути за принципом цегляної кладки тобто зі зміщенням. Рідше використовують зміщення 50/50, тобто половину дошки, при такому варіанті зростає відхід на підрізання. Найчастіше застосовують зміщення дошки на 1/3

4.Технологічні зазори. Дошка не повинна впритул притискатися до жодного нерухомого об'єкту. Будь матеріал має лінійне розширення, яке пов'язане з перепадами температури, вологості і підлогові покриття - не виняток. При підвищеній вологості йде розширення, при зниженій - звуження. Для того, щоб дати місце для руху матеріалу і ми залишаємо ці зазори. Вони повинні становити 8-10 мм. Уздовж стін їх закриють плінтуса а, наприклад, при стикуванні з плиткою цей зазор закривається я декоративними поріжками.

5.Стики з дверних отворах. Вкрай небажано укладати підлогу плаваючою укладанням по всій квартирі одним листом без розриву. Коли одним листом покладений і коридор і сусідні кімнати. Таке рішення в більшості випадків приведе до того, що в деяких місцях можуть з'явиться опуклості, підлога може як би злегка піднятися і просідати під ногами. Слабким місцем у такій зв'язці є переходи в дверних отворах, на яких різко змінюється напруга від великих настилів приміщень. Щоб зняти цю напругу потрібно кожне приміщення укладати окремо не пов'язуючи між собою, а в дверних отворах робити розриви, які закривати тими ж декоративними поріжками. Слід розраховувати так, щоб цей стик потрапляв під дверне полотно в закритому положенні.

 

Придбайте якісні сертифіковані продукти, бережіть свій будинок і природу

Приємних Вам ремонту!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner