Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Організація роботи при укладанні підлогових покриттів

Організація роботи при укладанні підлогових покриттів

Ремонт приміщення - це складний процес, у якого є свої суворі правила і норми. До них потрібно серйозно ставитись і дотримувати їх.

Якщо замовник користується послугами професійних будівельних компаній, супроводом дизайнера, архітектора, виконроба - то турбуватися особливо не про що. У цьому випадку, як правило, все буде дотримано чітко і професійно.

Але ситуації бувають різні. В силу тих чи інших причин деякі клієнти роблять ремонт поетапно з періодами простою. Часто в різні періоди роботи проводять різні бригади. Регулювати графіки робіт і всі процеси часто доводиться самому замовнику.

Процеси ремонту ранніх стадій розглядати не будемо, це тема окремих статей. У цій статті розглянемо порядок роботи і деякі важливі моменти, які пов'язані з підлоговими покриттями.

Підлогові покриття - це етап фінішної обробки приміщення, коли вже набридливе ремонт здобуває довгоочікувану підсумкову форму і починає радувати око. Приблизно в один період часу відбувається фарбування стін, поклейка шпалер, монтаж натяжних стель або фарбування стель, укладання підлогових покриттів, установка міжкімнатних дверей. І приходячи в салон з продажу підлог/дверей замовники часто задають питання: Який порядок дій ? Що за чим укладати/встановлювати?

На самом деле в этом  не сложно разобраться. Важно запомнить одно важное правило которое гласит : "Напольные покрытия и межкомнатные двери устанавливаются после всех черновых работ и влажных чистовых работ" Более того, поверхности должны  как следует высохнуть и прийти к необходимым нормам. О них написано в статье Условия в помещениях, необходимые для укладки полов  Исходя из это становится понятно, что все плиточные работы должны быть закончены, все работы по покраске стен , по поклейке обоев должны быть закончены. 

На питання - що робимо спочатку, укладаємо підлоги або монтуємо міжкімнатні двері? відповідь - спочатку укладаємо підлоги а після них двері. Справа в тому, що в сучасному дизайні всі двері встановлюються без порогів ( за винятком рідкісних побажань замовників, яким пороги замовляються індивідуального) Тому дверна коробка має "П"-подібну форму, яка встановлюється зверху на готову підлогу, фіксується до стіни, задувається піною, кріпиться полотно і встановлюються наличники. Продавці дверей завжди при замовленні враховують цей момент і завжди уточнюють у замовника позначку чистового статі, щоб правильно замовити висоту коробки щодо висоти отвору.

Окрема ситуація в цьому питанні в разі замовлення клієнтом дверей прихованого монтажу. Тут інша технологія. Алюмінієві коробки таких дверей встановлюються на ранніх стадіях ремонту. Але вони встановлюються на чорнові маяки, по висоті передбачуваної висоти чистового статі. До цих коробок підганяється гіпсокартон, штукатурка або інші передбачені проектом матеріали. Коли приходить час підлогових покриттів - вони заводяться під ці коробки. А самі дверні полотна вішаються на коробки вже після того як покладені підлоги, тобто в самому кінці ремонту.

Після цього через деякий час можна монтувати освітлювальні прилади, проводити прибирання, заносити меблі і планувати дату новосілля.

 

Купуйте якісний товар, користуйтеся послугами професійних, надійних компаній і монтажників. У підсумку це виявиться набагато вигідніше і економніше.

І приємних Вам ремонту!

Багато хто, напевно, зустрічали таку картинку , виконану в жартівливій формі. Але з інформацією, яку вона нам доносить, складно посперечатися.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner