Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Критерії підбору підлогових покриттів

Критерії підбору підлогових покриттів

При виборі підлогових покриттів покупець стикається з величезним асортиментом , який присутній на нашому ринку. Пропонується товар на будь-який дизайн і бюджет, з безліччю переваг і недоліків. Клієнт,намагаючись розібратися в асортименті самостійно, часто сам заплутується в інформації, і вже не розуміє в підсумку що йому потрібно. В такому випадку краще звернутися за допомогою до фахівців у даній сфері, які допоможуть розібратися в поставлених завданнях і підібрати саме той пол, який потрібен. Особливо це стосується тих, хто займається ремонтом вперше.

Розглянемо основні моменти, на які варто покладатися, вибираючи підлоги:

Насамперед потрібно чітко розуміти яка основна задача стоїть у підлогового покриття, в якому приміщенні він буде укладатися і експлуатуватися... яку мету ставить замовник, що для нього важливо і першочергово.

Наприклад:

- Підлога буде укладатися в офісі де велика прохідність клієнтів і багато співробітників. (Наприклад, дизайн-студії/ торгуючі організації )

- Офіс закритого типу, куди не ходять сторонні, знаходяться тільки співробітники до 10 чоловік ( call center)

- Квартира для молодої сім'ї , 2 дітей і велика собака

- Квартира для літньої пари

- Дитяча кімната, особливо важлива екологія, теплота, комфорт

- Кафе-кальянна ( прохідність вище середнього, можуть падати вугілля)

- Приватний заміський будинок, який експлуатується як дача і взимку опалюється лише з приїздом господарів на вихідні.

- Звичайна квартира для сім'ї з 3-х чоловік на 12 - му поверсі. Є певний бюджет , акцент на екологію.

- Квартира для здачі в оренду подобово/ довгостроково.

І таких варіантів варіацій може бути безліч.

 

Виходячи з цього можна зробити висновок, що базовим критерієм відбору є ступінь зносостійкості матеріалу. Визначаючись з них - далі вибираємо інші моменти - зовнішній вигляд, ціна, екологія, шумоізоляція, тип укладання та інше. Таким чином, визначившись на ранніх стадіях з чіткими завданнями до підлогових покриттів , клієнт економить багато часу і сил при їх виборі.

В асортименті CORKART представлені підлогові покриття які задовольняють велика кількість вимог

Вініловий підлогу клейовий - цю підлогу стійкий до механічних пошкоджень , до температурних перепадів, до вологості. Відсутність шуму при ходьбі, невибагливий у догляді й збиранні. Європейський сертифікований товар за дуже вигідною ціною. Дуже якісна обробка лицьового шару з імітацією дерева або інших матеріалів. Можна укладати як в житлових приміщеннях, так і в офісах з великою прохідністю. Спосіб монтажу - повне приклеювання.

Вініловий підлогу замковій - стійкий до механічних пошкоджень, лицьовий шар захищений поліуретаном, який надзвичайно зносостійкий матеріал. Конструкція дошки включає плиту HDF та проклеєну знизу пробкову підкладку. Це забезпечує чудову шумоізоляцію і низьку теплопровідність. Можна укладати в офісах з середньою прохідністю, також відмінний варіант для житлових приміщень будь-якого типу. Тип укладання - в замок.

Пробкова підлога клейовий - один з найбільш екологічних матеріалів серед усіх підлогових покриттів, має найнижчу теплопровідність серед натуральних матеріалів. Високий шумоізоляційний ефект. Еластичний і пружний, комфортний в експлуатації, відсутній шум при ходьбі. Ідеальний варіант для житлових приміщень, зокрема -дитячих і спалень. Можна укладати в комерційних приміщеннях з невисокою прохідністю - приймальня, кабінет керівника, лікаря, юриста і т. п. Тип укладання - повна приклеювання

Пробкова підлога замковій - володіє високим ступенем шумо-і теплоізоляції, покритий в 3 шари водним лаком, який прекрасно захищає покриття від зносу. Володіє високою екологічністю, антистатичний. Простий в укладанні, невибагливий у догляді. Спосіб укладання - в замок.

 

За детальною інформацією звертайтеся за вказаними на сайті контактів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner