Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Вінілові підлоги. Особливості клейового та замкового вінілу.

Вінілові підлоги. Особливості клейового та замкового вінілу.

Асортимент вінілових підлог «CORKART» можна розділити на дві групи, які визначають тип укладання клейові і замкові. У кожного є свої особливості, які ми розглянемо в цій статті.

 

Клейовий вініл «CORKART» представляє собою лист розмірами 1212х222/452х1,5/2 мм. Вкладається така підлога тільки повним приклеюванням до основи.

Практично вся товщина пластини складається з вінілу (пвх) поверх листа завдано декор, який закритий захисним шаром поліуретану 0,3 мм. Нижня сторона листа має структурну поверхню для того, щоб забезпечити міцну сутичку з клеєм.

Незважаючи на свою невелику товщину, він є дуже хорошим термобарєром між приміщенням і стяжкою.

Така підлога є одним з найбільш стійких підлоги до вологи і температури. Якщо в приміщенні, в якому укладений клейовий вініл, трапиться проливання великої кількості води, то висока ймовірність того, що підлогу залишиться неушкодженим.

Завдяки захисному верхньому шару з прозорого поліуретану, вініловий підлогу має дуже хорошу зносостійкість на витирання. Цей міцний і еластичний матеріал надійно захищає поверхню від ушкоджень і сколів.

Листи клейового вінілу легко піддаються різанню, це дозволяє укласти підлогу, надавши йому якоїсь геометричний малюнок.

Укладання клейового вінілу досить складний процес, що вимагає досвіду роботи. Тому роботу слід довірити професіоналам.

 

Замковій вініл «CORKART» являє собою лист, розмірами 1200х210х9,3/10,8 мм.

Несущая часть конструкции состоит из влагостойкой HDF плиты, по периметру которой нарезан замок для соединения досок при укладке. На лицевой части доски наклеен слой винила с декором и защитным слоем из полиуретана. На нижней части – слой пробки, который выполняет функцию подложки.

Замковой винил уступает клеевому варианту по влагостойкости т.к. его конструкция включает HDF плиту, но имеет свои преимущества.

В нём очень удачным образом соединились теплота пробки и износостойкости винила, к тому же монтаж такого пола не занимает много времени.

Виниловые полы имеют высокое сопротивление к ударам.

За результатами тесту на ударостійкість вініл «CORKART» показав найвищі результати серед інших підлогових покриттів. У випробуванні брали участь: паркетна дошка, ламінат, шпонована дошка та замкової вініл, за яким був зроблений удар з однаковим зусиллям. В підсумок, вм'ятина на вінілі виявилася найменшою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner