Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Умови в приміщеннях, необхідні для укладання підлог.

Умови в приміщеннях, необхідні для укладання підлог.

Крім того, що перед укладанням підлогових покриттів повинна бути якісно підготовлена стяжка, існує ще багато важливих моментів, які потрібно врахувати при підготовці монтажу, так і під час самого процесу. Розглянемо деякі з них.

Акліматизація.

Після доставки підлогових покриттів зі складу на об'єкт, товар повинен відлежатися в приміщенні в закритих упаковках. Це потрібно для того, щоб паркет адаптувався до температурно-вологісного режиму приміщення, в якому його укладати.

Тривалість цього процесу може бути від 24 до 72 годин. В теплу пору року і в суху погоду тривалість мінімальна, а в морозну зиму або дощову осінь слід витримати максимально.

Умови на об'єкті.

Перед укладанням підлогових покриттів на об'єкті повинні бути закінчені всі брудні і вологі роботи. Слід завершити укладання всій плитки, поклейка шпалер, фарбування стін, стель.

Після укладання підлогових покриттів на об'єкті буде проводитися ще багато різних робіт – установка дверей, електроприладів, меблів і т. д. Для того, щоб не допустити випадкових пошкоджень нового підлоги, треба подбати про те, щоб на місцях роботи монтажників був застелений гофрокартон. У разі роботи з особливо важкими елементами, поверх гофрокартону можна застелити двп лист.

При обробці об'єкта чистовими елементами, такими як коркові і вінілові підлоги, двері, меблі і т. д. кліматичні умови приміщення повинні відповідати житловим нормам.

  • Температуру нужно стабилизировать, и она должна составлять 18-22 °С. Для клеевого винила "CORKART" температурный диапазон более широкий и составляет 14-30 °С.
  • Влажность помещения должна составлять 45-60%.

Если влажность высокая – нужно дождаться, когда она понизиться естественным образом. Для этого должны просохнуть поверхности, на которых производились влажные работы.

Если влажность низкая – тогда в помещениях следует использовать увлажнители воздуха, которые приведут его в норму. Данная норма влажности нужна не только как строительная норма. Это оптимальный показатель для хорошего самочувствия человека, а также животных и растений.

Такие условия, определены опытом работы с напольными покрытиями. Все данные исследованы и подтверждены в лабораториях ведущих компаний по производству напольных покрытий. Также эти нормы и правила прописаны в нормативных документах, инструкциях по монтажу и эксплуатации напольных покрытий.

Дотримуючись цих рекомендацій, можете бути впевнені в тому, що підлога прослужить довго, навіть довше заявлених виробником, термінів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner