Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Підготовка стяжки. Основні норми.

Підготовка стяжки. Основні норми.

Перед укладанням підлогових покриттів особливу увагу слід приділити якості підготовки стяжки.

Замовляючи послуги укладання у професійних паркетників, насамперед на об'єкт виїжджає технолог для обстеження стяжки. Якість підстави перевіряється за низкою параметрів, основні з них такі:

Рівність стяжки.

Допустимий перепад нерівностей, який підходить для укладання підлогових покриттів становить 2 мм на 2 метри довжини. Зазвичай технолог приїжджає на обстеження з лазерним рівнем. Але це також можна зробити за допомогою 2-х метрового рівня або правила.

Що буде з підлогою, якщо не дотриматися норми по перепадів?

По-перше, під кроками в деяких місцях може відчуватися прогин підлоги (при замковій укладанні). По-друге, в місцях перепаду і прогину утворюється додаткове навантаження на замок, що може утворити щілини. Особливо часто в таких випадках розходяться стики на торцях сусідніх дощок. По-третє, може виникнути сторонній шум у вигляді поскрипування.

Вологість стяжки.

Для перевірки вологості стяжки використовують електронний прилад – вологомір, який при контакті з матеріалом виводить на екран дані. Допустимою нормою для вологості стяжки є 2% для звичайної стяжки і 1,8 % для підлог з підігрівом.

Що буде з підлогою, якщо не дотриматися норми вологості?

Зайва волога, яка знаходиться в стяжці, буде шукати шляхи виходу вгору для випаровування. Під впливом цієї вологи дошки можуть набрякнути і вздыбиться. Більшою мірою такі наслідки стосуються дерев'яних підлог і конструкцій з HDF плитою. В асортименті «CORKART» це замкова пробка і замковий вініл.

Провідні виробники підлогових покриттів, у тому числі і «CORKART», за допомогою сучасних технологій, часто підсилюють технічні властивості товару. Наприклад, підвищена вологостійкість, обробка замків і т. п. Але дані характеристики, більшою мірою, захистять ваш підлогу від якихось випадкових факторів впливу навантажень, у вигляді тієї ж вологи. Але це не дає підстав ігнорувати технологічні будівельні норми. Вони повинні дотримуватися абсолютно для всіх типів підлогових покриттів.

Щільність стяжки.

Покриття перевіряється на відсутність прихованих порожнеч. Іноді в деяких місцях може статися відшарування стяжки після того як вона висохла. Візуально це не помітно, але на простукування чути порожнеча. Ці ділянки повинні бути демонтовані і перезаліти заново. Особливо це може відбитися на підлогах, які монтуються повним приклеюванням. В асортименті CORKART це клейовий вініл і клейова пробка.

Як видно з наведених прикладів, до процесу підготовки і перевірки якості стяжки потрібно поставитися серйозно і відповідально, так як стан заснування безпосередньо відбивається на якості укладання підлогових покриттів і на терміні їх служби. І що важливо – при виконанні укладання підлоги професійними паркетникам, гарантії на роботи надаються тільки при дотриманні норм з підготовки підстави.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner