Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Укладання пробки і вінілу в ЗАМОК.

Укладання пробки і вінілу в ЗАМОК.

Замкова пробка і замковий вініл «CORKART» майже однакові по своїй конструкції.

В обох варіантах базовим середнім шаром є HDF плита, по периметру якої нарізаний замок Uniclic. На нижній стороні листа наклеєний шар пробки. Різниця полягає тільки у верхньому шарі, де в одному виробі лицьовим шаром є пробка, а в другому – лист пвх з захисним поліуретановим покриттям.

Обидва варіанти монтуються «плаваючим» способом, і технологія укладання для обох варіантів однакова.

Укладання підлогових покриттів в замок набагато простіше як технологічно, так і у виконанні на відміну від клейових аналогів.У замкових варіантах виключений процес приклеювання, т. к. усі дошки збираються в замок і лежать на стяжці під своєю вагою.

Також замкова група не потребує лакування. Вироби надходять з виробництва вже з фінішною обробкою і готові до експлуатації відразу після укладання. В замковій пробці поверхня вкрита лаком на водній основі в 3 шари, а захисним фінішним шаром замкового вінілу є шар поліуретану товщиною 0,3 мм.

Спосіб укладання називається «плаваючим» через асоціативного сприйняття. Настил підлоги не приклеєний до основи і це дає відчуття, що підлогу злегка гуляє або «плаває» Звичайно, ці визначення сильно перебільшують дійсність. Але суть зберігається, тільки в маленьких масштабах.

Ще кілька десятиліть тому все підлоги вкладалися в основному повним приклеюванням або прибиванием на лаги. А плаваючий спосіб укладання підлогового покриття з'явився з розвитком технологій і можливістю використовувати на виробництвах дорогого і високоточного устаткування.

Перед укладанням підлогових покриттів в замок необхідно подбати про якісну підготовку підстави з дотриманням усіх норм, передбачених в будівельних нормах і правилах. Детальніше про підготовку стяжки можете ознайомитися в статті «Підготовка стяжки. Основні норми»

Основні етапи укладання:

  • Зі стяжки видаляють дрібне сміття за допомогою промислового пилососа.
  • Укладання на стяжку плівки. Плівка товщиною 2 мм укладають по всьому периметру приміщення з нахлестом, і стики проклеюються скотчем. Це служить додатковим захистом (перестраховкою) від можливого попадання вологи з боку стяжки. По краях плівка злегка заводиться на стінки, і при укладанні плінтуса зайві відрізається.
  • Укладання підлогового покриття в замок.

У перерахованих етапах укладання немає такого пункту як «укладання підкладки». У випадку з замковим вінілом і пробкою «CORKART» у цьому немає необхідності. Як вже зазначалося в описі - на нижній частині дошки приклеєний шар пробки. Цей шар виконує роль підкладки в даній технології.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner