Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Укладання пробки на КЛЕЙ.

Укладання пробки на КЛЕЙ.

Технологія укладання клейовий пробки – це процес, який вимагає певних знань, навичок, досвіду. Існує ряд технологічних процесів, дотримання яких є важливою умовою для отримання якісного результату. Тому укладання такої підлоги слід довірити досвідченим паркетників.

Для того щоб мати розуміння про цьому процесі розглянемо основні моменти з даного питання.

Клейова пробка, як і багато інші підлогові покриття, укладається на добре підготовлену основу. У більшості випадків це стяжка. Якість стяжки безпосередньо впливає на якість укладання і термін служби підлогового покриття. Більш детально про підготовку стяжки можна дізнатися в статті «Підготовка стяжки. Основні норми.»

Основні етапи укладання:

  • Зі стяжки видаляють дрібне сміття за допомогою промислового пилососа.
  • Далі стяжку по всій площі обробляють грунтовкою глибокого просочення. Завдяки цьому з підстави усувається дрібна пил, і посилюється адгезія клею зі стяжкою. Перед початком наступного етапу роботи, прогрунтовану стяжка повинна просохнути. Для цементно-піщаних і бетонних поверхонь час висихання становить 4-6 годин.
  • На наступному етапі, власне, починається основний процес укладання коркового підлоги. На стяжку, за допомогою зубчастого шпателя наноситься спеціальний клей, на який зверху притискаються листи пробки. Потрібно відзначити, що перед початком приклеювання паркетник проводить підготовчу роботу. Розбирає кілька упаковок паркету, на «суху», без клею робить відмітки у напрямку укладання, враховує ряд інших нюансів, які можуть виникнути в процесі настилу листів.
  • Наступним етапом є лакування. Лак наноситься в 3-4 шари. Перший шар - це грунтувальний лак того ж виробника, що й основний фінішний лак. Ґрунтувальний шар глибоко вбирається в поверхню пробки, підготовляючи умови для нанесення фінішних шарів. Перед нанесенням наступного шару попередній повинен висохнути згідно встановленим нормам. Час висихання одного шару лаку до тієї міри, коли по ньому можна акуратно ходити, становить близько 4 годин. Це за умови дотримання температурного і влажностного режимів приміщення (стаття «Умови в приміщеннях, необхідні для укладання підлог»)

Во время лакировки на поверхности листа пробки под влиянием влаги и застывающего лака поднимается мелкий ворс. Он не виден визуально, но на прикосновение ощущается небольшая шероховатость поверхности. Этот нюанс устраняется при помощи такого процесса, как межслоевая шлифовка. Или как говорят паркетчики – матовка. Процесс заключается в том, что после высыхания слоя лака, перед нанесением следующего, поверхность аккуратно прошлифовывают мелкозернистым абразивом, который сбивает шероховатость и придает полу приятные тактильные ощущения.

Для лакування використовується якісний імпортний лак на водній основі з поліуретаном. Він одночасно володіє еластичністю, так і міцністю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner