Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Переваги коркової підлоги.

Переваги коркової підлоги.

У статті «Унікальні властивості пробки» були описані основні особливості і переваги цього матеріалу, і які природні чинники формують.

Розглянемо ці переваги з позиції практичності використання пробкових підлог при різних умовах.

Спальні й дитячі кімнати. Підлогові покриття з пробки є ідеальним варіантом для таких приміщень. Насамперед – пробка дуже слабо проводить температуру. Це говорить про те, що на підлозі буде комфортно перебувати в будь-який час року, як у кімнатній взуття - так і босоніж. Тепло тіла не буде йти в підлогу, а це забезпечить постійне відчуття теплоти і комфорту. Особливо цінний цей фактор, коли в будинку є маленька дитина.

Пробка є дуже екологічним покриттям, яке не викликає алергію.

Вона антистатична, тобто не накопичує на собі заряд електричної енергії. Також завдяки цій властивості підлога не притягує до себе пил.

Пробкова підлога - він зносостійкий, еластичний і пружний. Це дозволяє успішно застосовувати в таких приміщеннях як кухні-їдальні, вітальні, кабінети, домашні спортзали і більярдні. Наприклад, впала посуд на кухні або в їдальні, в більшості випадків, залишиться цілою. Пробка підлога не вбирає в себе запахи. На пробковому підлозі буде комфортно робити гімнастику або займатися іншими фізичними вправами. У більярдній, що впав на підлогу куля, не створить різкого шуму.

Серед усіх підлогових покриттів з натуральних (деревних матеріалів клейова пробка є вологостійкою. У разі потрапляння на підлогу великої кількості води, найбільша ймовірність залишитися неушкодженим належить підлозі з клейовий пробки.

Крім того, що корковий паркет, дуже добре підходить для використання в житлових приміщення – його також можна укладати і в комерційних об'єктах, у приміщеннях із середнім навантаженням. У приймальних або кабінетах керівників корковий підлогу завжди додає приміщенню додатковий комфорт і статусність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner