Кошик
7 відгуків
БОЛЬШОЙ АССОРТИМЕНТ ТОВАРА В НАЛИЧИИ НА СКЛАДЕ В КИЕВЕ
ул. Оросительная, 11., Київ, Україна
+380 (67) 433-53-59
+380 (67) 488-66-08
" ПРЕМИУМ КОРК " ООО

Клейова або замкова пробка, яка краще.

Клейова або замкова пробка, яка краще.

Вивчаючи асортимент підлогових покриттів з пробки, клієнт стикається з дилемою : який варіант краще вибрати – клейовий або замковій? Скажемо відразу, що обидва ці варіанти варті уваги. Вони обидва мають свої особливості та характеристики, які ми зараз розглянемо.

Клейова підлогова пробка CORKART являє собою лист розмірами 600х300 мм Товщина становить 6 мм. Весь аркуш складається виключно з пробки, тому така підлога в повній мірі володіє всіма характеристиками, якими славляться пробкові підлоги. В першу чергу це висока ступінь термоізоляції, шумоізоляції, вологостійкості і звичайно екологічність.

Клейова пробка - дуже комфортний і теплий пол, і до того ж зносостійкий, про це свідчать численні відгуки задоволених клієнтів на різних форумах і сайтах. По пробці приємно ходити босоніж, так і у взутті. Є відчуття, що вона трохи просідає під кроками, а це робить пересування дуже комфортним.

Клейова пробка CORKART не покривається на виробництві лаком. Лакування відбувається на об'єкті під час укладання. Також листи не мають замка, тому така пробка укладається виключно повним приклеюванням на основу. Більш детально з цим процесом можна ознайомитися у статті «Технологія укладання клейовий пробки».

На відміну від замкової пробки, клейова більш складна в укладанні. Монтаж такої підлоги повинні проводити досвідчені професіонали.

 

Замкова підлогова пробка CORKART являє собою аркуш розміром 900х300х10 мм.

 Основой конструкции является HDF плита толщиной 6 мм., собственно в которой по периметру нарезан замок. Сверху на HDF плите расположен лицевой слой пробки толщиной 2,5 мм. На нижней части плиты наклеен технический слой пробки, толщиной 1,5 мм. Этот слой выполняет функции подложки, поэтому покупать подложку дополнительно не нужно.

Лицевой слой замковой пробки покрыт на заводе тремя слоями лака , поэтому такой пол готов к использованию сразу после укладки. Производитель CORKART использует эластичный, износостойкий лак на водной основе. Есть ряд декоров в натуральном цвете древесины, также применяется лак с тонировками в светлые и тёмные цвета.

В отличие от клеевой пробки замковая уступает по показателям влагостойкости т.к. в конструкции присутствует HDF плита, которая хоть и влагостойкая, но не в такой степени как натуральная пробка.

Перевагами замковій пробки є більш простий і швидкий монтаж, і також різноманітність колірних рішень.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner